Anasayfa Bizden Haberler Bitter Çikolatacım, Enfes Bebek Çikolatalarıyla Sevincinizi Katlıyor

Bitter Çikolatacım, Enfes Bebek Çikolatalarıyla Sevincinizi Katlıyor

Adana’da en kaliteli çikolata çeşitlerinin adresi olan Bitter Çikolatacım, yüzlerce çeşit bebek çikolatası çeşitleri bebek sevincinize tatlı bir lezzet katıyor.

Bitter Çikolatacım, aşkınızın meyvesi, yaşamınızın anlamı çocuklarınızın doğumunda sevdiklerinize ikrâm edeceğiniz antep fıstıklı, fındıklı, bademli, cevizli, akışkan çikolatalı, meyveli, sütlü, beyaz veya bitter bebek çikolatası çeşitleri ile keyfinize keyif katıyor. Bitter Çikolatacım, baby showerlar, bebek doğumu, bebek mevlidi, bebek partileri, diş buğdayı, bebeğinizin doğum günü kutlamalarında veya evlerinize gelen misafirlere ikram edebileceğiniz en lezzetli bebek çikolatası çeşitlerini özel kutularda paketleyerek sizlere ulaştırıyor.

İsimli Erkek Bebek Çikolatası, Kız Bebek Çikolatası

Bitter Çikolatacım sahibi Güler Uysal, Adana’da en kaliteli çikolata lezzeti olan callebaut çikolata çeşitleriyle müşterilere hizmet verdiklerini söyledi. Yüzlerce çeşit çikolata çeşidiyle Adanalıların damat zevklerine hitap ettiklerinin altını çizen Uysal, anne-babaları en mutlu günleri olan çocuklarının doğumunda da yalnız bırakmadıklarını ifade etti. Bitter çikolata olarak yüzlerce çeşit bebek çikolatası yapımı ile ailelerin mutluluğunu tatlandırdıklarını vurgulayan Güler Uysal, “Bütün tanıdıklarımız, sevdiklerimiz bebek mutluluğumuzda yanımızda olmaya çalışır. Bebek görmeye gelen sevdiklerimize teşekkür etmek, onların ağızlarını tatlandırmak amacıyla Bitter Çikolatacım olarak yüzlerce çeşit en lezzetli callebout çikolata çeşitleri üretiyoruz. Bu çikolata lezzetlerini çocuğunuz adına erkek bebek çikolatası veya kız bebek çikolatası olarak teker teker paketleyerek sizlere ulaştırıyoruz. Böylece üzerinde çocuğunuz ismi bulunan özel çikolatalarınızı misafirlerinize ikram ederek hem ağızlarını tatlandırıyor hem de çocuğunuzun adını ölümsüzleştiriyorsunuz.” diye konuştu.