Anasayfa Bizden Haberler Bitter Çikolatacım İle Özel Günlerinizi Tatlandırın

Bitter Çikolatacım İle Özel Günlerinizi Tatlandırın

Yaz aylarının yaklaşması demek, bir yandan da çok sayıda çiftin evlilik yolunda adım attıkları mevsimin başlangıcı demek. Evlilik Türk toplumunda bir anda olup bitebilen bir süreç değil. Toplumdaki en kutsal değerlerden olan evlilik kurumu, öncesinde çok sayıda gelenek ve ritüeli barındırıyor. Nişan törenleri, söz kesme törenleri, kız isteme merasimleri… Bu ve bunun gibi çok sayıda aşamadan geçmeden nikâh masasına oturmak, geleneklerine bağlı bir toplumda kolay değil. Nişan takılırken, söz kesilirken, kız istemeye gidilirken çikolata götürmek de oldukça köklü bir gelenek. Bitter Çikolatacım olarak Adana başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerini siparişle ulaştırabildiğimiz, özel dizayn kutularda spesiyal ürünlerimizle hayatınızın belki de en heyecanlı anlarına ortak oluyoruz. Bitter Çikolatacım’ın kimsenin hayır diyemeyeceği lezzetlerle sevdiğinin kapısını çalanların olumlu cevap alıp mutlu bir yuvanın temelini atma olasılığı da bir hayli yüksek oluyor.

Şaka bir yana, geleneksel olarak erkek tarafının kız isteme merasimine gelirken yanında hediye olarak getirdiği çikolata, ailenin gelin adayına verdiği önem ve gösterdiği özen hakkında bir fikir veriyor. Bu yüzden günümüzde seçeneklerin ve olanakların artması ile birlikte genç çiftler, evliliklerinin temelini atarken en küçük detaya bile dikkat ettikleri gibi hediyelik çikolata seçimine de büyük özen gösteriyorlar.

Bitter Çikolatacım, asırları aşkın süredir dünyanın en lezzetli çikolatalarını üreten Callebaut markasının Türkiye’deki resmi bayisi konumunda. Türkiye’nin en büyük çikolata showroom’u olan mağazasının yanında, tüm Türkiye’ye sipariş ulaştırabilme kabiliyetiyle Bitter Çikolatacım, yurdun dört bir yanından genç çiftlerin mutluluklarına ortak olabiliyor.

Lezzette olduğu kadar, sunumda da iddialı olan Bitter Çikolatacım, ürünlerin özel dizayn edilmiş, şık cam kutularda adeta bir mücevher gibi sunulan çikolatalarla damat adaylarının işini kolaylaştırıyor.

Nişan Çikolatası, Gondollar, Nikah Şekerleri, Bebek Çikolataları, Dekorlu İsteme Çikolataları gibi birbirinden şık ve lezzetli ürünlerle Bitter Çikolatacım, Türkiye’nin her yerinden çok sayıda mutlu ailenin kuruluşunda yer almanın mutluluğunu yaşıyor.

Siz de özel günlerinizde aşkınızı lezzetle taçlandırmak isterseniz, mağazamızı ziyaret edebilir veya bittercikolatacim.com.tr adresli sitemizden beğendiğiniz ürünleri sipariş ederek en özel anlarınızı daha da tatlandırabilirsiniz.

İşte Bitter Çikolatacım’ın Söz, Nişan, Kız İsteme vb. özel günler için tasarladığı spesiyal ürünleri; Antep Fıstıklı Çikolata, Bademli Çikolata, Cevizli Çikolata, Akışkan Çikolatalı, Meyveli, Sütlü, Beyaz Çikolata veya Bitter Callebaut dekorlu isteme çikolataları sizleri bekliyor… Enfes çikolata çeşitlerimiz ve gondollarımızı aşağıdaki linklerden görebilirsiniz.

Dekorlu İsteme Çikolatası, Gondollar, Nişan Çikolatası, Nikah Şekeri