Anasayfa Bizden Haberler Bitter Çikolatacım, Yılbaşı Çikolatası ile Coşkunuza Ortak Olacak

Bitter Çikolatacım, Yılbaşı Çikolatası ile Coşkunuza Ortak Olacak

Yeni bir yıla girmenin getirdiği heyecan, yeni yılın getireceği sürprizler, rengarenk vitrinler ile birlikte yılbaşı hediyeleri de heyecanımıza heyecan katıyor. Bitter Çikolatacım olarak yeni yılın getireceği heyecanı daha tatlı kılmak, yılbaşı hediyesi stresini ortadan kaldırmak için size ve sevdiklerinize birbirinden özel tasarım callebaut yılbaşı çikolataları hazırladık.

 

Farklı damak zevklerine hitap eden yüzlerce çeşit çikolata modelleriyle hazırladığımız çikolata kutuları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Madlen çikolatalardan spesiyal çikolata çeşitlerine özel tasarım çikolata çeşitleri siz ve sevdikleriniz yeni yıl coşkusunu midenizde de hissedeceksiniz.

 

Dünyaca ünlü Belçika’nın callebaut çikolatalarını en estetik ve özel kutularla hediye şekline getireceğiniz paketler, yılbaşında sevdiklerinize ayrıcalıklı seçenekler sunmanın yanında onların yeni yıl coşkusuna da ortak olacak.

 

Bitter Çikolatacım’ın yılbaşına özel çikolata siparişleri için bizi arayabilir, hızlı kargo ve online ödeme avantajı ile sevdiklerinizin yılbaşı coşkusuna ortak olabilirsiniz. Bitter Çikolatacım callebaut çikolata ürünlerimizi linkten ziyaret edebilirsiniz.