Anasayfa Bizden Haberler Bitter Çikolatacım’dan Çikolata Gondolu Modelleri, En Şık Kız İsteme ve Nişan Gondolları

Bitter Çikolatacım’dan Çikolata Gondolu Modelleri, En Şık Kız İsteme ve Nişan Gondolları

Kültürümüzde önemli yer tutan nişan ve kız isteme merasimleri esnasında damat adayının yanında çikolata götürmesi bir gelenek. Her detaya olduğu gibi çikolatanın kalitesine ve sunumuna da büyük özen göstermek zorundayız. Ancak karar vermek hiç de kolay değil. Adana çikolatacıları arasında hem lezzet hem de sunumla zirveye tırmanan Bitter Çikolatacım sizin için gondol önerilerini sıraladı. İşte nişan ve isteme merasimlerinize lezzet ve estetik katacak çikolata gondolları…

1-Gümüş Kız İsteme Gondolu

Geleneksel olarak erkek tarafının kız istemeye giderken yanında götürdüğü hediyeler arasında yer alan gondol (çikolata gondolu) için gümüş tercihi son derece popüler. Gümüşün ışıltısıyla sevdiğiniz insana verdiğiniz değeri yansıtabilirsiniz.

2-İşlemeli Çikolata Gondolu

Kız isteme törenine giderken gondol içerisinde çikolata götürmeye karar verdiyseniz eğer şık işlemelerle süslenmiş bu gösterişli model, aradığınız şey olabilir. İşlemeli gondol ile uyumlu bir çiçek buketi harika bir kompozisyon sağlayacaktır.

3- Ayaklı Gümüş Kız İsteme Gondolu

Hem gösterişli bir hediye yapıp hem de minimal olmasını istemek biraz çelişkili gelse de mümkün. Ayaklı ve gümüş renkli gondol modelleri diğer gondollara göre daha küçüktür ve abartıdan kaçan insanlar için idealdir.

4-Gold Gümüş Çikolata Gondolu

Altın renkli bu gondol tasarımı kelimenin tam anlamıyla göz alıyor. Gelin adayının ve ailesinin gözlerini kamaştırmak isteyen damatlar için bu tasarımı öneriyoruz.

5- Gold Ayaklı Gümüş Çikolata Gondolu

Hediyeler yeterince şık ve işlevsel olmalı ki uzun süreler boyunca saklanıp kullanılabilsin. Portatif bir gondol tasarımı arıyorsanız gold renkli ve ayaklı bu model, müstakbel eşinizin ailesi için güzel bir hediye olacaktır.

6-Kulplu Gümüş Çikolata Gondolu

Eğer çiçek buketinin süslemesinde gri tonlarına yer veriyorsanız, hem de hediye çikolatanızın dikkat çekici fakat çok da abartılı olmayan bir model olmasını arzu ediyorsanız gümüş renkli bu tasarım size göre…

7- Çikolata Tepsisi

Gondol yerine başka bir seçim yapmak isteyenlere önerimiz gümüş çerçeveli ve aynalı çikolata tepsisi. Gecenin bir teması varsa, çikolataların da buna uygun olarak süslenmesinin ardından, törene çok yakışacak bir hediye olacağından şüpheniz olmasın.

8- Tepside Mor Çiçekli Kız İsteme Çikolatası

Gold ve mor renkler zıt renklerdir ve bir araya geldiklerinde güzel görünürler. Gold rengindeki tepsinizi mor renkle süslediğiniz çikolatalarla doldurabilir, müstakbel eşinizin kalbini bir kez daha çalabilirsiniz.

9- Kız İsteme Tepsisi

Gondol değil de tepsi tercihinde kararlıysanız resimli veya yazılı çikolatalarla hediyenizi kişiselleştirebilirsiniz. İçi renk renk çikolatalarla dolu bir tepsi şıklıkta geri kalmayacaktır.

10- Gümüş Kız İsteme Gondolu

Klasik gondollardan hoşlanmayanlar için modern bir tasarım fikriyle karşınızdayız. Kapaklı gümüş çikolata gondolu, farklı bir seçim olarak dikkatleri üzerine toplayacak.

Mutluluğunuza giden yolu, şıklık ve lezzetle örmek istiyorsanız aradığınız hediye Bitter Çikolatacım’da. Gondol çeşitlerimizi görmek için Adana’daki mağazamızı ziyaret edebilir veya Türkiye’nin her yerinden online çikolata siparişi verebilirsiniz. Bitter Çikolatacım, en özel ve mutlu günlerinizin değişmez eşlikçisi…