Anasayfa Bizden Haberler Bitter Çikolatacım’dan Kurumsal Firmalara Özel Lezzetler

Bitter Çikolatacım’dan Kurumsal Firmalara Özel Lezzetler

Bitter Çikolatacım, enfes callebaut çikolata lezzetlerini kurumsal firmanızın logosu ile daha anlamlı bir hediye haline getiriyor.

Adana’da çikolata lezzetinin adresi olan Bitter Çikolatacım, üzerinde kurumsal logo ve sloganların bulunduğu birinci kalite callebaut çikolata çeşitleriyle kurumsal firmalara hizmet veriyor. Firmalara özel isimli ahşap veya karton kutuda, istenen gramaj ve şekillerde lezzetlenen Bitter Çikolatacım lezzetleri, ister ziyarete gittiğiniz yerlere, ister iş ortaklarınıza götüreceğiniz en lezzetli hediye oluyor. Birçok firma tarafından hem akılda kalıcı ve dikkat çekici hem de lezzetli bir alternatif olması nedeniyle tercih edilen kurumsal logolu çikolatalar ile firmanızın reklamını tatlı bir şekilde yapmanız mümkün.

Adana’nın en önde gelen kadın girişimcilerinden olan Bitter Çikolatacım sahibi Güler Uysal, şahıs veya kurumsal ziyaretlerde en önemli hediye alternatifinin çikolata olduğunu, Bitter Çikolatacım olarak en lezzetli çikolata çeşidi olan callebaut çikolata lezzetlerini kurumsal logolu ahşap veya karton kutularda paketleyerek firmaların hizmetine sunduklarını söyledi. Kurumsal firmalara özel, üzerinde logo ve sloganların bulunduğu birinci kalite callebaut madlen, truff, special çikolata çeşitleri ile firmaların en tatlı reklamlarını yaptıklarının altını çizen Uysal, “Firmanız için hazırlanan özel kurumsal çikolata kutulu lezzetler ile kurumsal kimliğinizi bir adım daha öteye taşıyabilirsiniz. Gittiğiniz yerlere, ziyaretlere kendi logonuzdan tasarlanmış özel yapım çikolatalar götürerek, tatlı bir reklam yapabilirsiniz.” dedi.

Bitter Çikolatacım lezzetleriyle hazırlanan kurumsal çikolata paketlerinin imaj tazeleyecek en iyi reklam fırsatlarından biri olduğunu dile getiren Uysal, “Kurumsal çikolata siparişleriniz ile kurumsal kimlikte fark yaratarak markanızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Bitter Çikolatacım tarafından özenle hazırlanmış, üzerinde firmanızın logo ve sloganı bulunan ahşap veya karton kutulardaki çikolatalar bitse dahi logonuzun yer aldığı kutu şık tasarımı ile her dâim yerini korumaya devam edecektir.” ifadelerini kullandı.