Anasayfa Bizden Haberler Geleneğin En Lezzetli Hali: Bayram Çikolatası!

Geleneğin En Lezzetli Hali: Bayram Çikolatası!

Adana Bitter Çikolatacım, bayramda aileniz ve misafirleriniz için birbirinden lezzetli ürünleriyle, binlerce yıllık bayram geleneğini, hiç olmadığı kadar lezzetli hale getirmeye hazırlanıyor. Dünyanın her yerinden çikolata tutkunlarının ve gurmelerin birinci tercihi olan callebaut çikolatalarını Türk damak tadına uygun şekilde, evrensel kalite standartlarında üreten Bitter Çikolatacım, bu bayramda da sizlerle...

Endüstriyel ve kalitesiz şekerlemelerle değil, kakao oranı yüksek gerçek bitter çikolata ile bayramınızı tatlandırmak istiyorsanız Türkiye’nin her yerinden sipariş edebileceğiniz Bitter Çikolatacımın hediyelik bayram çikolotası ürünlerine ÜRÜNLERİMİZ adresinden göz atabilirsiniz.

Her Çikolata Tutkununun Aradığını Bulabileceği Bir Lezzet Diyarı

Bitter Çikolatacım’ın Adana’da bulunan mağazası hali hazırda Türkiye’nin en büyük Çikolata Showroomu konumunda. Bitter Çikolatacım’ın iddialı olduğu bir diğer konu ise ürünlerinin çeşitliliği… Vegan çikolatalardan, şeker içermeyen çikolatalara (Şeker hastalarına özel Diyabet Çikolatası), meyveli çikolatalardan truff çikolatalara kadar yüzlerce çeşit ürünle, her çikolata tutkununun aradığını bulabileceği bir lezzet diyarı Bitter Çikolatacım…

Uzaktaki Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin En Kestirme Yolu

Bitter Çikolatacım sahibi Güler Uysal, bayramlar geleneklerimiz arasında büyük yer tuttuğunu söyledi. Küslüklerin son bulması, ailelerin ve dostların bir araya gelmesiyle bayramların adeta hayatımızı tatlandıran günler olduğunun altını çizen Güler Uysal, “Ne yazık ki pandemi koşulları bizi doyasıya bir bayram coşkusundan uzak tutuyor. Fakat Bitter Çikolatacım’ın usta cheffler eliyle hazırladığı bayram sürprizleri, yanlarında olamasanız da sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlayabilir.” ifadelerini kullandı. Adana’nın önde gelen kadın girişimcilerinden olan Güler Uysal, bayrama yönelik çikolatalarını ise şöyle sıraladı: 

Hediyelik Kurumsal Çikolata Ürünlerimizle Tanışın

Birçok kurumsal işletme; çalışanlarına, müşterilerine bayram hediyesi vermek, bayram coşkusunu paylaşmak ister. Bunu yaparken çalışanlarınıza, dostlarınıza, ortaklarınıza ve müşterilerinize gösterdiğiniz özeni de yansıtmak istemez misiniz? Bitter Çikolatacım’ın üzerinde markanızın logosu ve sloganı bulunan, sizin için özel olarak tasarlanmış, şık ahşap kutular içinde hazırladığı hediyelik çikolatalar kurumsal işletmeler için ideal bir bayram hediyesi. Birinci kalite callebaut madlen, truff, special çikolatalarla hem dostlarınıza gösterdiğiniz özeni hem de kurumsal kimlik ve iddianızı yansıtabilirsiniz. Kurumsal ürünlerimizi HEDİYELİK KURUMSAL ÜRÜNLER adresinden inceleyebilirsiniz.

Paketli Çikolata Ürünlerimiz

Bayram coşkusunu evinde ailesiyle ve misafirleriyle yaşacak olanlar içinse ister sütlü, ister bitter kendi damak tadınıza en uygun callebaut çikolatalarla karşınızdayız. En şık kalıplarda, en usta ellerde ve en kaliteli malzemelerle hazırlanan callebaut çikolatalarımız, şık kutularında misafirlerinizi karşılayacak ve bayramın en tatlı anlarını sizinle yaşamalarını sağlayacak. Paketli çikolata ürünlerimizi HEDİYELİK PAKETLİ ÜRÜNLER adresinden inceleyebilirsiniz.

Klasikten Şaşmayanlar İçin Eskimeyen Seçimler

Roche Çikolata veya bayramların klasiği Madlen Çikolata, Draje Çikolatalar veya el yapımı çikolatalarımız da bayramlarda misafirlerinizin unutamayacağı ikramlar arasında. Yalnızca Adana’da değil Türkiye’nin her yerinden çikolata tutkunun bayramlarını hiç olmadığı kadar lezzetli hale getirmek için hazırız. Belçika’nın dünyaca ünlü callebaut çikolatalarını, evrensel standartlarda üretilen en kaliteli çikolataları size sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Sizlerde binlerce yıllık bayram geleneğimizin en lezzetli halini yaşamak istiyorsanız mağazamızı ziyaret etmeyi veya bize BİTTER ÇİKOLATACIM adresinden ulaşmayı ihmal etmeyin.

Bütün olumsuzlukların son bulduğu, tıpkı ürünlerimiz gibi tatlı ve keyifli bir bayram geçirmeniz dileğiyle…