Anasayfa Bizden Haberler Sanatın En Lezzetli Hali: Tablo Kutularda Hediyelik Çikolata

Sanatın En Lezzetli Hali: Tablo Kutularda Hediyelik Çikolata

Sevdiklerinize hediye almak son derece meşakkatli bir durum. Alacağımız hediyenin karşımızdaki kişiyi hem mutlu etmesini hem de uzun süre kalıcı olup, baktıkça bizi hatırlamasını isteriz. Dünyanın her yerinden ve her yaştan insanın ortak tutkusu olan çikolata, hem bayramlar hem özel günler hem de yıl dönümleri için sıkça tercih edilen bir hediye. Fakat çikolata yenilen ve biten bir hazine. Peki sevdiklerimize hem çikolata hediye edip hem de bu mutluluğu kalıcı bir hale getirmek ister misiniz? Bitter Çikolatacım olarak sanat tarihinde özel bir yeri olan tabloları, şık ve kaliteli ahşap malzemelerden oluşan çikolata kutularına dönüştürüyoruz. Bu sayede içindeki çikolatalar tükendikten sonra bile sevdiklerinizin uzun yıllar boyunca saklayacağı hatta duvarlarını süsleyecek bir hediye olmaya devam ediyor.

Tablo Çikolata Kutuları

Bitter Çikolatacım’ın tablo kutularda sunduğu hediyelik çikolatalar hem dünyanın en kaliteli Callebaut çikolatalarından yapılır hem de yüksek kalitede görsel bir tasarımla hazırlanır. Arzu ettiğiniz tabloyu veya sevdiğiniz isimlerin portrelerini bastırabileceğiniz ahşap tablo kutular, hediye ettiğiniz kişilerin iki defa mutlu olmasını sağlar. Hem Bitter Çikolatacım lezzetlerini doyasıya yaşarlar hem de evlerini süsleyecek şık bir aksesuara sahip olurlar.

İsme Özel Çikolata Kutuları

Birini mutlu etmenin en iyi yollarından biri de onu özel hissettirmektir. Birini önemsediğinizi, sizin için değerli olduğunu göstermenin en güzel yollarından biri de isminin yazılı olduğu hediye kutularıdır. Dünyaca ünlü içecek firması CocaCola’nın başlattığı kola kutularına isim yazma kampanyası ya da yine dünyaca ünlü kahve zinciri Starbucks’ın kahve bardaklarına müşterilerinin isimlerini yazması basit gözükse de tüketiciye özel hissettiren, mutluluk veren girişimlerdir. Bitter Çikolatacım olarak biz bu çıtayı daha yukarıya taşıdık ve isme özel, şık, ahşap çikolata kutuları tasarladık. Siz de hayatınızdaki özel insanlara ne kadar özel olduklarını hissettirmek için Bitter Çikolatacım’ın isme özel çikolata kutularından faydalanabilirsiniz.

Firma ve Kurumlara Özel Çikolata Kutuları

Birçok işletme ve kurum; kurumsal kimlik ve marka iddiasını yukarıya taşımak için çeşitli promosyonlardan faydalanır. Promosyonun tarihi son derece eskidir. Akla ilk gelen örnekler firma adının yazdığı kalemler, çakmaklar, tişörtler veya şapkalar olsa dahi günümüzde promosyon kavramı da son derece gelişmiştir. Teknolojik ürünler de promosyon