Hikayemiz

Hikayemiz

Bitter Çikolatacım olarak dünyanın en güzel çikolataları olan callebaut çikolataları Türk damak tadına uygun olarak işliyor, sizlere vazgeçemeyeceğiniz çikolata lezzetlerini sunuyoruz.

Güler Uysal tarafından Türkiye’nin en büyük çikolata showroom’u olarak hizmete giren Bitter Çikolatacım, 109 yıllık Belçika’ya ait calebaut fabrikasından bayilik alarak, en özel çikolataları hazırlayıp Adana’da çikolata severlerin beğenisine sunuyoruz.

Uzun yıllar çikolata sektöründe olan genç girişimci Güler Uysal yönetiminde hazırlanan spesiyal lezzetlerimiz, geniş bir ürün yelpazesi olarak farklı damak tatlarına hitap ediyor.

Herkese uygun bir çikolata alternatifinin yer aldığı Bitter Çikolatacım’da, sıfır şekerli diyabet, vegan ve truff çikolatadan özel olarak hazırlanan meyveli çikolataya kadar yüzlerce çeşit ürünü, deneyimli chefflerimiz tarafından özel tasarım kalıplarla şekillendiriyor, çikolata keyfinizi daha özgün hale getiriyoruz. Ayrıca, siparişleriniz doğrultusunda, en özel günlerinizde (düğün, nişan, gondol, nikâh, bebek çikolataları) Bitter Çikolata lezzetleri ile mutluluğunuza ortak oluyoruz.